Zábavné montessori hračky

Přemýšlíte o tom, co koupit vašemu děťátku a nechcete koupit jen tak nějaký nesmysl? Pak vsaďte na něco interaktivního a vzdělávacího, což splňují Montessori produkty. Jedná se o podporování přirozeného vývoje dětí. Tento princip vychází z přirozené motivace poznávání nových věcí. A právě proto jsou vhodné montessori hračky, které pomáhají k rozvíjení smyslů a učení. Během této aktivity jsou zapojeny všechny smysly. Jsou vhodné i pro nejmenší miminka.
montessori tvary
VELKÝ VÝBĚR RŮZNÝCH HRAČEK
Výběr produktů je opravdu pestrý. V nabídce tak najdete například:
· Pracovní stůl s nářadím
– Pro malé kluky opraváře, kteří se tak mohou na chvíli proměnit v malé domácí kutily. Nechybí různé šroubky, matičky, pilky a kladiva, které jsou nezbytnou součástí každé dílny. Podporují soustředěnost a jemnou motoriku.
· Zatloukačku
– Obsahuje kladívko a válečky, které po zatloukání zajíždí dolů. Podporuje soustředěnost a jemnou motoriku.
· Kostky v kyblíku
– Různé tvary kostek v několika pestrých barvách, ze kterých se dá stavět tolik různých staveb. Tento produkt potěší nejednoho chlapečka i holčičku. Podporují soustředěnost, logické uvažování a jemnou motoriku.
· Aktivní kostku
– V této kostce čeká spousta překvapení v podobě počítadla, hodin, motorické kuličkové dráhy a vhazovacích kostek.
· Motorickou kostku
– Motorická kostka 5 v 1 nabízí spoustu rozličných aktivit, které zabaví na dlouhou dobu. Podporuje soustředěnost, jemnou motoriku a logiku.
· Magnetické akvárium
– Koho by nebavilo chytání rybiček, které se přichytí na magnet na prutu. Podporuje soustředěnost a jemnou motoriku.
dřevěné kostky
Investujte do kvalitních produktů pro vaše děti a investujte tak také do jejich přirozeného a smysluplného rozvoje jemné a hrubé motoriky, fantazie, smyslů a dalších. Interaktivní, didaktické a motorické věci, to jsou hračky, které mají smysl.