Údržba koupacího zařízení může být jednoduchá

Každý majitel zahradního koupacího zařízení dobře ví, že o vodu obsaženou v koupacím zařízení je důležité se dobře starat po celou koupací sezónu. Už od prvního napuštění vodou je nutné zkontrolovat kvalitu vody. Provést kontrolu za pomocí testeru a zjistit v jakém stavu je hlavně PH vody, které má vliv na funkci chlorových přípravků. Dále je důležité dodávat dostatek chloru do vody, algicid proti řasám, v případě tvrdé vody podávat také změkčovač a tak dále.

lekce plavání

Prostě péče o vodu ve Vašem koupání nikdy nekončí, ale můžete si ji usnadnit za pomocí našich kvalitních a spolehlivých přípravků a samozřejmě také za pomocí našeho příslušenství. Tak například pokud používáte k ošetření vody tabletové přípravky, jistě se Vám bude hodit plovák do bazénu. Tento pomocník zajistí, že se účinné látky z jakékoliv tablety dostanou do celého obsahu koupacího zařízení.

Plovák do bazénu lze použít nejen na chlorové tablety, ale také třeba na kyslíkové či na jakékoliv jiné. Lze do něj vložit různé velikosti tablet od mini až po maxi provedení. Bazénový plovák se díky svému pohybu po hladině vody dostane do každého kouta Vašeho koupacího zařízení. Není dobré tabletové přípravky jen tak vhodit do vody, protože by se rozpouštěli pouze na jednom místě a navíc by mohly poškodit dno Vašeho koupání.

malý neplavec

V naší široké nabídce najdete plováky do bazénu v mnoha různých tvarech a velikostech a různých provedeních a designech. Všechny námi nabízené produkty jsou vyráběny z kvalitních pevných a odolných plastů, které odolají i vlivům počasí a jsou k dostání za velmi výhodných cenových podmínek. Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky a vyberte si z těchto pomocníků i Vy.

Kromě velkého výběru pomocníků z řad příslušenství pro Vás máme připravenou i obrovskou nabídku přípravků pro údržbu vody ve Vašem koupání a pro péči o celé koupací zařízení.