Buďte vždy ve střehu!

Každého muže je to postrach, kterého se opravdu bojí, ale i tak ta nepříjemná situace může nastat. Je pochopitelné, že se stydíte a bojíte se to říct ostatním anebo vyhledat lékařskou pomoc. Přesto problémy s erekcí je třeba řešit co nejdříve, než Vás to začne omezovat na sexuálním životě.

erotika

Co to vlastně je?
Odborně se tento problém nazývá erektivní dysfunkce. Spočívá v tom, že muž není schopen dosáhnout erekce a udržet jí po dobu sexuální styku.
Pokud tímto trpíte, nemusíte se bát, že to má něco společného s neplodností.

Stupně erektivní dysfunkce
· Penis je větší než obvykle, ale zároveň není pevný
· Penis je sice pevný, ale není dostačující pro průnik
· Penis je dostačující pro průnik, ale ne naprosto tvrdý
· Penis je úplně tvrdý
· Penis je tvrdý až to bolí

vášeň

Pozor na Vaši psychiku
Problémy s impotencí, erekcí můžou nastat i na základě psychických problémů. Pokud muž selže na více frontách najednou, například v práci i v manželství/vztahu, dochází k narušení psychického stavu. Také k tomu stačí stres nebo úzkost nebo nedostatek pohybu, nadváha nebo špatná životospráva. To se odráží na erekci a sexuálním výkonu. Bohužel mnohdy se to přisuzuje k zdravotním problémům, ale je velmi snadné to rozeznat. Pokud je muž schopný sám dosáhnout vyvrcholení při masturbaci nebo má ranní erekci, jedná se pouze o psychický problém. Psychický problém se dá vyřešit velmi rychle a snadno, jen to nesmíte oddalovat. Stačí navštívit specializovaného psychologa.

sexy

Jednoduché řešení bez lékařů
Řešení Vašeho problémů je velmi rychlé a finančně nenáročné. Stačí si objednat prášky na podporu erekce, a to vše z pohodlí Vašeho domova. Na výběr máte ze široké škály léků, určitě naleznete přesně ty, které Vám budou vyhovovat. Více informací o práškách, které vyřeší všechny problémy okamžitě. A potom opravdu budete mít erekci kdykoliv budete jenom chtít.