Postel pro dva i více lidí


Vybrat si bezchybnou manželskou postel, není tak úplně snadné. Jestli zařizujete vaši ložnici tak, aby pro vás byla vašim chrámem a útulnou místností, je potřeba jí dopřát i vybavení – tedy nábytek, který by odpovídal tomu, že se vám v ní bude spát jako na obláčku.

postel manželská

I v malém prostoru lze udělat místo

Pokud vaše ložnice nepatří mezi ty nejprostornější ve vašem domově, nic se neděje. Na rozdíl od jiných místností, které doma máte (ať už v bytě nebo domě), patří ložnice mezi jedinou, která by měla být skromná na výběr nábytku. Bohatě vám v ní postačí mít nějakou skříň nebo komodu, noční stolek a tolik podstatnou postel, ve které se každý večer uvelebíte a dopřejete si nerušený spánek.
Právě z toho důvodu máte možnost experimentovat a zvolit si třeba z nabídky manželských postelí 200×200 cm, které jsou největších rozměrů. Díky své velikosti pro vás může být jedna taková opravdu komfortní záležitostí, která ve vašem domově chybět nemůže. Pokud si vaši ložnici chcete zútulnit, vyberte si řadu decentních a tolik potřebných dekorací, které lze snadno pověsit na zeď nebo uložit na poličky.

  • Ovšem luxusu, jakým je velká postel z masivního a odolného dřeva, se rozhodně nebraňte.

velká postel

Tolik místa, kolik jen potřebujete

Rozměry, které vám můžou přijít zpočátku až zbytečné, se stanou velmi pozitivním a chytrým řešením v případě, že máte malé děti. I když by měl být tento pokoj pouze váš, nevyhnete se tomu, že v něm budou čas od času trávit čas (převážně v noci) i vaše malé ratolesti. Dopřejte si tedy všichni spokojený a dlouhý spánek – díky dostatku místa, které nabízí.
Neméně podstatné je zohlednit i skutečnost, že všichni máme rádi pohodlí a pocit, že se nemusíme s nikým prát o každý centimetr i v době, kdy spíme. Zabezpečte proto sobě a vašemu partnerovi tolik místa, kolik jen potřebujete k tomu, aby váš spánek odpovídal kvalitě a vaší spokojenosti.