Plastové obálky získávají na oblibě

Stále více lidí používá k balení svých zásilek plastové obálky. A vůbec se není čemu divit. Jejich použití je totiž snadné a rychlé, a to je přesně to, co člověk v dnešní době nejvíce potřebuje. Nicméně v každém případě vždy záleží také na kvalitě balení. A i v tomto případě je volba plastové obálky sázkou na jistotu, neboť právě s její pomocí svůj balíček dokonale ochráníte.
Plastové obálky se skvěle hodí k balení textilu a tiskovin., ale můžete je přirozeně využít i k balení celé řady jiných věcí, které potřebujete bezpečně přepravit z místa na místo. Jejich využití nahrává jak jednoduchost jejich použití, tak i ochrana, kterou balíčku poskytují.

plastová obálka

Igelitová obálka je vyrobena z polypropylenu, tedy z plastu, který je dokonale odolný vůči vodě. Když zvolený předmět do obálky dobře uzavřete, tak máte sto procentní jistotu, že nepřijde do styku s vodou. A nejen to. Právě častým problémem při využití kartonových krabic je právě to, že tyto papírové obaly ve vodě vlhnou a jsou pak velice náchylné k poškození. A jakmile jednou vznikne v takové krabici díra, tak do ní mohou proudit různé nečistoty – takže přepravované zboží je rázem v ohrožení.
Ovšem další velkou výhodou při přepravě zboží v igelitových obálkách je také jednoduchost a rychlost balení. Stačí vložit předmět do obálky a přelepit samolepicí klopu, a máte hotovo.

balíček

Nadto mají takový způsob balení v oblibě i přepravci balíků, neboť takové balíčky jsou skladné – jsou lehké a díky flexibilitě obálek v nich zbytečně nepřevážíte vzduch, je tedy jasné, že za balíček v igelitové obálce zaplatíte mnohem méně než za ten v papírové krabici.
Pořád váháte, zda se vám využití plastových obálek skutečně vyplatí? V tom případě pomyslete i na diskrétnost takového balení. Díky tomu, že je vnitřní strana obálky černá a vnější bílá, nikdo se nedozví, co na vaši adresu putuje. Takže soukromí adresáta je zaručeno.