Kompenzace za zrušený let

Pokud se vám stala nepříjemnost a museli jste čekat dlouhou dobu na letišti a případně jste nestihli další ho dopravce a podobně, tak se za to dá dostat velká částka peněz, ale je to různé. Třeba někdo ani neví, že může požadovat odškodné po společnosti, přes kterou si zařizoval cestu. Tohle je samozřejmost od společností, když se jedná o chybu zaviněnou na jejich straně. Tahle kompenzace za zrušený let může být soudně vymáhána po společnosti, jestli s vámi společnost nekomunikuje.

letadla

My to za vás můžeme vyřídit a dostanete peníze jako odškodnění za vaše trápení a všechny nepříjemnosti, které byly důsledkem zpoždění či úplně zrušení. Spolehněte se na nás a my pro vás všechno jednoduše zařídíme a uděláme pro vás vše. Tahle kompenzace za zrušený let bude příjemná pro vás pro všechny. Získáte peníze za vaše utrpení, které jste byli nuceni absolvovat. Jsou zde ale i takové případy, kdy bohužel nic nedostanete, ale to odhalíte hned na začátku, takže budete vědět dopředu, za takových okolností to nejde, a to jsou případy špatného počasí, kdy se cesta musela zrušit z takového důvodu nebo tomu podobnému.

přístání

Vše vypočítáme

Máme speciální tabulky, dle kterých budete dopředu vědět, kolik peněz budete moci dostat. Zpoždění musí být oproti původnímu plánu minimálně tří hodinové, jinak na nic nárok nemáte, proto je tohle hodně důležité. Také vzdálenost je faktor, který hraje roli. Také jestli to bylo v rámci Evropské Unie a další podmínky. My ale vše víme, máme odbornost, kvalifikaci a také máme speciální právníky. Za zrušený let, kdy můžete považovat finanční kompenzaci, je takový, který je dopravcem zrušen méně jak čtrnáct dní před plánovaným odletem. Pokud se vám tohle stalo, je dobré se zajímat o vaše finanční odškodnění. U nás bude všechno pro vás srozumitelně vysvětleno a bude se vám to hodně líbit. Například budete mít nárok na vyplacení částky 250 euro v případě cesty z Prahy do Paříže (do 1 500 km) nebo z Bratislavy do Londýna či z Prahy do Bruselu.