Co třeba Beghelli?

V dnešní době je trh doslova zahlcen různými druhy výrobků, jejichž úkolem je poskytovat nám světlo. Skoro by se mohlo zdát, že už bylo objeveno a lidstvu dáno k dispozici vše, co se jenom v tomto oboru mohlo objevit, kdybychom nevěděli, že si totéž často myslely i předchozí generace, jež jsme pak my, jejich potomci, vyvedli novými objevy z omylu.

lampička

Svítit můžeme kdejakým typem moderních svítidel, a také těmito vesměs svítíme. Spíše z nostalgie než z nějakého rozumného důvodu můžeme používat ale i Evropskou unií zakázané klasické žárovky, protože je český človíček chytrolín a natruc je tu a tam prodává dál, zákaz nezákaz, označujíce je nikoliv jako zakázané světelné, ale jako nezakázané tepelné zdroje. Sice jen v romantických chvilkách, ale přesto, se setkáváme i se svíčkami či petrolejkami, které navzdory své potenciální rizikovosti Evropskou unií zakázány nebyly, a snad to jediné, čemu už jsme zřejmě dali vale všude, jsou světelné zdroje jménem louče a pochodně, jež jsou natolik nepraktické, nebezpečné a také těžko sehnatelné, že jsme se s nimi raději rozžehnali dobrovolně.Ovšem je nasnadě, že navzdory velkému výběru ze svítidel sázíme zpravidla na to, co je buď citelně nejlevnější, nebo energeticky nejnenáročnější. Protože ekonomická stránka hraje svoji významnou roli a proto vybíráme to, kde se dá alespoň zdánlivě ušetřit.

A nejednou se tak leckde setkáváme i s italskými produkty. Svítidla Beghelli jsou totiž jedničkou na trhu s nouzovým a průmyslovým osvětlením a jedničky tak nemohou nedostat svou šanci. A na rozdíl od erotiky jsou zde jedničky opravdu jedničkami a sází na ně každý, kdo má aspoň špetku zdravého rozumu.
Energeticky úsporné osvětlení a elektronické systémy pro domácí i průmyslovou bezpečnost, vyráběné touto firmou, se vyrábějí a instalují výhradně podle těch nejpřísnějších kritérií a jsou dodávána na míru podle požadavků zákazníků. A nejde přitom jenom o svítidla dodávaná na míru, ale i o celou řadu doplňujících komponentů, třeba SmartDrive systém nebo systém automatického stmívání.

žárovička

Beghelli vypracuje každému kompletní světelný projekt, vypočítá energetickou úsporu, zajistí profesionální instalaci a vše se zárukou zprovozní.A co je nejlepší? Že má Beghelli výrobní základnu i u nás. Takže i my si můžeme hravě dopřát jejich svítidla, zaručující maximální kvalitu a životnost, vysokou svítivost, prostě dokonalost.
O čemž se můžete hravě přesvědčit i vy.