Wellness hotel Mikulov – ubytování, o kterém jste snili


Hledáte vhodné prostředí pro dovolenou či romantický víkend? Chcete poznávat nejen krásy krajů, ale také si odpočinout a relaxovat? Pokud se chystáte poznávat krásy jižní Moravy, tak oceníte kvalitní a komfortní ubytování, které vám poskytne nejen střechu nad hlavou, ale také příjemné zázemí pro relaxaci.
Takové kouzlo a služby má wellness hotel Mikulov, který vám poskytne kompletní služby v oblasti relaxace a pomůže vám zapomenout na každodenní starosti. Můžete tak strávit příjemné chvíle s rodinou či přáteli nebo si dopřát romantický víkend ve dvou.

vířivá vana

Krásné prostředí oblíbeného moravského města vás vtáhne do odpočinkové atmosféry a vy si tak můžete vychutnávat čerstvý vzduch, nádhernou přírodu, výhled na svatý kopeček i krásy historických památek.
Kompletní wellness služby se střešním bazénem
Pokud jste doposud o wellness jenom snili, tak máte jedinečnou příležitost sny proměnit v realitu a užívat si komfortní zázemí tohoto hotelu. K dispozici vám bude wellness centrum, které vám poskytne veškeré relaxační služby a vy si tak budete užívat pobyt plný odpočinku a rozmazlování.

atmosféra wellness

Můžete si tak užívat krásné ráno nebo večer ve střešním bazénu s výhledem na úchvatné okolí a budete se cítit jako ve zcela jiném světě. K dispozici je i vířivá vana, různé druhy masáží a další vybrané procedury.
Pokud se vám zasteskne po okolním světě, tak můžete vyrazit poznávat nádhernou přírodu této oblasti či přímo úchvatný zámek Mikulov. Jedná se o velice oblíbenou destinaci, kterou hosté navštěvují opakovaně a odnášejí si nezapomenutelné zážitky.
Dopřát si můžete bohatou snídani formou bufetu a také navštívit vinný sklípek, ve kterém se podává to nejkvalitnější moravské víno. Na svoje si přijdou i nadšenci piva, kteří můžou navštívit místní pivovar.
Prožijete nádherné chvíle, které si zajisté budete i vy chtít zopakovat.