Jak se zbavit nevítaných hostů

Jste milovníky malých i větších hlodavců? Máte některé u sebe doma a jsou to skvělí společníci, kteří jsou čistotní a pečují o sebe. Křečci, myši nebo třeba potkani. Ne všichni lidé tyto zvířata uznávají. Hlavně když se jedná o nezvané hosty. Ano myslíme tím hlodavce, kteří nepatří do skupiny domácích mazlíčků. Jsou to nezvaní hosté a přichází k nám domů, aniž by je někdo pozval. Jejich přítomnost je vždy nemilá a musí se nějak řešit. Kolik z nás už se setkalo ze situací, kdy ve svém obydlí ať už se jednalo o byt, dům či zahradu viděl krysu nebo potkana. V takových situacích vás zamrazí.

deratizace potkanů

První myšlenka se uchýlí k tom, že s tím musíte rychle něco udělat. Než dojde k nešťastné nehodě. Ta se může týkat vaší domácností v podobě překousaných drátů, zničeného izolačního těsnění a exkrementů všude kam se podíváte. Samozřejmě tyto hlodavci neohrožují jen vaši domácnost, ale i vás samotné. Děti je mohou brát jako hravé mazlíčky a dojde k ošklivému pokousání. Tito hosté jsou též zdrojem hodně nemocí. Kromě hlodavců vám mohou přinést domů blechy, které si nesou sebou v kožichu. Proto je dobré zahájit s těmito tvory rychlý boj. Řešením jsou lidé, kteří se deratizací potkanů a dalších škůdců zabývají. Stačí jen zvednou mobilní telefon a vytočit správné telefonní číslo.

deratizace potkanů

Tím jste si usnadnili práci s vlastní likvidací. Nemusíte vyvinout už žádné zbytečné úsilí v nakupování pastí, jedu a chemické likvidace. Stejně tak odklízení hlodavců nebude na vás. Vše vám zajistí specializovaný tým odborníků, kteří mají s prací letité zkušenosti a poradí si nejlépe, jak umí. Je to jejich každodenní rutina a vědí jaké prostředky k deratizaci použít, aby zajistili ochranu vaší celé rodiny i domácích mazlíčků. Nemusíte se bát pozření jedu. Jejich práce je systematická. Prvním krokem je vyhodnocení situace a následné plánováni nejlepší možné strategie v hubení. Zamezení dostupnosti hlodavců do obydlí, i do jeho okolí. Použití vhodného množství a síly na dané množství hlodavců. Rychlá deratizace a odstranění těl. Jejich prací je i následná dezinfekce a zajištění vyhubení veškerých bakterií, které tu mohli potkani zanechat. Neváhejte a jednejte rychle.