Úvěry a hypotéky

V našem případě hypotéky bez příjmu se jedná o podnikatelský úvěr.

Podnikatelský úvěr

  • Úvěr si mohou sjednat podnikatelé, firmy a OSVČ. Jakmile získáte finance, použijete je do podnikání. Hradit s nimi můžete veškeré potřeby spojené s podnikáním nebo firmou.
  • S penězi můžete hradit běžné potřeby ve firmě, různé druhy výdajů, zaplatit faktury, OSSZ, VZP, poplatky na finančním úřadu, zaplatit dluhy, nakoupit materiál, potřeby, vyplatit mzdy, zvolit konsolidaci půjček či zaplatit exekuce.

finance

Česká společnost, která konkuruje bankám

Naše společnost je ryze česká. Díky výhodným podmínkám se dostala do popředí mezi poskytovateli úvěrů a nyní může konkurovat bankám. Poskytujeme velice výhodné podmínky. Zajistíme vám nízkou úrokovou sazbu a také nízkou splátku podle vaší potřeby. Svými produkty konkurujeme bankám a zajistíme vám takové splátky, které například znáte z běžných bankovních institucí.

Další výhody
Jistě se budete ptát i na další podmínky našeho úvěru. V bankách jste se možná setkali s takzvanými registry. My do registrů nenahlížíme, takže běžné záznamy tolerujeme. Záznamy nám nevadí, i přesto vám půjčíme. Dokonce můžete mít i nižší příjmy nebo v případě podnikatelů nízké daňové přiznání. Máte velké dluhy a je na vás uvalená exekuce? I v tomto případě vám můžeme pomoci. Exekuce se dají vyřešit. Půjčit vám proto můžeme i v případě, že máte dluhy nebo dokonce exekuce.

drobné mince

  1. Splatnost úvěru se může pohybovat od jednoho roku až p o30 let.
  2. Získáte až 70% z hodnoty nemovitosti.
  3. Ručení nemovitostí jakéhokoliv typu. Může se jednat o dům, byt, pozemek, chatu, komerční objekt, budovu, halu a spoustu dalšího. Je možné také ručení družstevním bytem.
  4. Vyplacení peněz do několika dnů od podpisu dokumentace. V případě expresního čerpání můžete získat peníze i v den podpisu smlouvy.
  5. Dopředu neplatíte žádné poplatky.

Úvěr schválíme předem do 24 hodin. Pracujeme velice rychle. Odhad provedeme za pomocí našich profesionálů a okamžitě vás budeme informovat. Díky tomu nečekáte na peníze dlouhé měsíce nebo týdny. Vše vyřídíme bez zbytečného papírování, rychle a snadno. Nedělejte z toho žádnou vědu, každý se občas může dostat do situace, ze které si musí umět pomoci. A my vám tímto podáme pomocnou ruku.