Potěšte své blízké výjimečným zážitkem

Chcete zažít výjimečný zážitek? Po celém světě jsou únikové hry velkým hitem. I u nás si můžete vybrat z různých typů. Nadšení, zábava, logické přemýšlení, uvažování, hledání hádanek, klíčů, kódů k zámku, vše se vám odkryje pomocí nápověď, jen nezapomeňte, hledejte rychle, na celou akci máte pouze 75 minut. Chcete se také přijít pobavit? Lákají vás tyto podmínky a rádi byste si to vyzkoušeli naživo? V tom případě jsou zde připravené Escape game Praha.

úniková hra

  • Základním typem je Enigma. Místo, kde se budete pohybovat, hledat a nacházet předměty, klíče, hádanky a nápovědy. Kde bude další skrýš nějaké nápovědy? Objevíte ji rychle? Vyřešíte vše důmyslně a použijete důvtip? Vyzkoušejte si na sobě jaké to je, když vstanete od počítače a jdete si zkusit tuto akci naživo na vlastní kůži. Pocity jsou jedinečné a mimořádné. Čeká vás spousta zábavy a nadšení.

Vhodný dárek pro odrostlejší děti

Každý den to sedí na sedačce, je to zalezlé v pokoji nebo mají hodně učení, když jim náhodou chcete dát nějakou práci. Naše milé a hodné děti to v dnešním světě nemají vůbec jednoduché. Pokud jsou už odrostlejší a nevíte, co jim dát k narozeninám, Vánocům nebo na svátek, pak vyzkoušejte originální a jedinečný zážitek. Darujte jim poukaz na únikovou hru. Uvidíte, že budou nadšené. http://www.mobilniplanetarium.cz/reference/akce-se-velmi-povedla-deti-byly-nadsene.htm Konečně vstanou od počítačů a půjdou si naživo na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je, když musí logicky přemýšlet, když musí hledat nápovědy, když se k nějaké dostanou, jak ji použít, aby se dostali dál a kde hledat další záhadu? Jak pokračovat, musí také přemýšlet a soustředit se, jistě na vše brzy přijdou a nakonec se dostanou ven.

pokemon

  • Děti by měly být starší 15 let, aby zde mohly být samotné. Pokud budou mít do 15 let, pak by měly přijít v doprovodu s dospělým.
  • Jste maminka, tatínek, babička, dědeček nebo sestra či bratr a hledáte vhodný dárek? Chcete obdarovat kamaráda, kolegu, spolužáka výjimečným dárkem? Vyzkoušejte poukaz na tento jedinečný zážitek.
  • Musí poskládat tým, takže si každý může vzít někoho blízkého, kamarády nebo známé. Tým tvoří 2 – 5 členů. Na celou akci budete mít 75 minut.
  • Jakmile se dostanete dovnitř, celá akce vás natolik pohltí, že na chvíli zapomenete na celý venkovní svět.