Svět magie, triků a nepochopitelných iluzí

Iluze – Magie – Čáry
To všechno spadá do nepochopitelného světa plného zázraků. Už jako děti se snažíme pochopit jistá pravidla, jenomže jakmile vidíme iluzi a náš mozek ji nemůže pochopit, připadá nám to jako z jiného světa. Naprosto vás to pohltí. Úkolem je nejenom přivést vás do světa plného čar a iluzí, ale ukázat vám, že to může být zároveň i zábavné a vtipné.

kouzla

Můj příběh

  1. Kouzla a čáry

Jakmile se dostanete do tohoto světa, porozumíte magii a přenesete své já do světa čar a magie, pak už vaše duše nikdy nevystoupí a přesně tak se to stalo se mnou. Tento svět se pro mě stal životním údělem, na kterém pracují celý svůj život. Mohu se mu denně věnovat a za to jsem nesmírně vděčný. Stále se snažím zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. Učím se novým prvkům a nezapomínám přitom na pobavení diváků, protože jde z velké části i o samotnou zábavu, proto se musím umět pohybovat mezi diváky, přimět je k pozornosti a ukázat jim, jak je tento svět veselý, hravý a důvtipný. Diváci se dobře pobaví, zasmějí a užasnou nad magií, kterou lze ovládat, pokud jste kouzelník. Pro mě to je nejenom poslání a má práce, ale také zábava a životní úděl, kterého si velice cením.

  1. Nechte se duší unést do tajemného světa magie

Vypněte mozek, dívejte se a poznávejte, že svět není skutečný. Na první pohled se to může zdát nepředstavitelné, ale je za tím značná píle, úsilí a spousta znalostí. Dokonalost souvisí s každičkým prvkem, každičkým náznakem a úspěch přichází posléze. Jakmile je vše na první pohled dokonalé, může se magie stát světem neuvěřitelných zázraků.

hůlka

Kouzelník má za úkol přivést vás do tohoto tajuplného světa magie a ukázat vám, že i nemožné věci můžete svým zrakem pozorovat. Přivede vás do světa čar a iluze. Představí vám krásy tohoto světa a vy se na ně můžete dívat s úžasem. Budete pozorovat, jak se nemožné stává skutečným. I ty nejsložitější triky mohou vypadat naprosto výjimečně, leč ve své podstatě mohou být velice jednoduché. Kouzelník vás vezme do dětských let plných překvapení a zázraků. Nechte se svést tímto světem a alespoň na pár vteřin zapomeňte na svět kolem vás. Ponořte se do světa magie, čar a zázraků. Nepřemýšlejte a užívejte si tu atmosféru.
Magie je pro každého člověka něčím výjimečným.