Svatební produkty

Plánujete svatbu a nevíte kde začít? Tak si v klidu sedněte, protože tenhle článek je přesně pro vás. Pokud máte zajištění všechny formální věci pro obřad, tak se můžete směle pustit do plánování samotné svatby a jejích veškerých detailů. Od pozvánky až po výzdobu. Každý má o své svatbě představy zcela jiný, někdo jí chce malou a skromnou, někdo zase velkou a honosnou. Každý má právo na to, mít ji takovou, jakou jí zrovna chce mít a je to jeho svobodná volba. Jsou ale ovšem věci, které na svatbu prostě patří, ať je to jak chce.

Ženich a nevěsta

V dnešní době je internet plný všemožných svatebních produktů a vy v celém tom množství nevíte, pro které se rozhodnout? Nepanikařte!
Rozhodne svatební oznámení, včetně kartiček o programu, případně jídelním menu by asi neměly chybět, určitě ani tematická obálka na oznámení nebude vypadat špatně. Ani draze nevyjde výroba razítka, třeba se jmény novomanželů, srdíčkem a doplněné datem svatby. Razítko můžete využít třeba na obálky právě při rozesílání svatebního oznámení.
Výslužky je kapitola sama pro sebe, většina párů je už poměrně zavrhuje, ale ty starší generace maminek a tatínků nás stejně svými argumenty ukamenuje a raději řeknete výslužkám ANO. Ty můžete udělat stylové tak, že zvolíte správnou velikost a hlavně může být doplněna například jmény novomanželů a datem jejich svatby. Výslužky jsou prostě tradice, ať je to jak chce.

Svatební prstýnky

Podle velikosti svatby je určitě také vhodné udělat zasedací pořádek na svatební hostině, myšleno obědě, tak aby každý věděl, kde má sedět a nevznikal tak chaoz. A Aby i toto vypadalo stylově, tak jmenovky na stůl jsou to pravé ořechové a udělají váš stůj velice útulný.
Někteří novomanželé mají pro své hosty dokonce připravené dárky a to od mandliček, až například po lahve vína, kam je umístěna stylová etiketa nebo naopak svatební krabice na víno.