Regresní terapie vás zavede k jádru problémů


Hlubinná regresní terapie je velmi populární a účinná metoda, která vás může zbavit potíží a stavů, se kterými si klasická racionální medicína neví zkrátka rady. Jedná se o metodu, která je vedena zkušeným odborníkem, jenž vás bude směřovat k odhalení vašich potíží. Jakmile najdete zdroj, je možné si jej uvědomit, očistit a uzavřít.kmitající kyvadlo

Vyřešit lze prakticky cokoliv

Co vše lze regresní terapií vyléčit? Hlubinná regresní terapie si dokáže poradit prakticky s jakýmkoliv problémem, základem však je, aby měl klient vůli a chuť na sobě pracovat. Otevřená mysl je základem úspěšného sezení. Jaké konkrétní problémy lze tedy pomocí této účinné techniky odstranit?

  • Bolesti – časté migrény, nepochopitelné bolesti hlavy, bolesti pohybového aparátu, nebo třeba bolestivé ekzémy…toto vše jsou bolesti psychosomatického původu, na které vám nepomůže krabička analgetik, nýbrž odstranění příčiny.
  • Fobie – strach z hadů, pavouků, uzavřených prostor, létání a tak podobně. Fobie v nás bývají často zakořeněné z traumatických zážitků v minulých životech.
  • Potíže se vztahy – ve vztazích se mohou projevovat nežádoucí vzorce chování, které si dost možná neumíte vysvětlit, a které vše stěžují. Pokud najdete příčinu těchto vzorců, lze je odblokovat a natrvalo odstranit.
  • Schizofrenie – regresní terapie může být vhodná i pro pacienty, u kterých se projevují příznaky schizofrenie.
  • Závislosti a zlozvyky – závislosti a zlozvyky jsou jednoduše řečeno opět pouze špatně naučené, hluboce fixované vzorce chování, proto je lze regresní terapií aktivně řešit.
  • Odstranění viny, zlost, závisti, křivdy a dalších emocí – ve vašem současném či minulém životě mohlo dojít k událostem, které vás mohly poznamenat natolik, že se trauma z nich přenášíte i do současnosti. Traumata z minulosti lze opět najít, pročistit a jednou pro vždy uzavřít.žena s rukama přes tvář

Odstraňte své potíže jednou pro vždy. Hlubinná regresní terapie, která kombinuje metody celkové hypnózy se stavem plného vědomí klienta, může být řešením, které hledáte.