Potisk textilu vyjadřuje vaši jedinečnou osobnost

Jedinečné nápisy – občas se mezi námi objeví někdo s rádoby vtipným motivem na hrudi nebo na zádech. Vtipná pointa pak spočívá obvykle v neřestech spojených s konzumací alkoholu, se sexuálními projevy, nedostatečným sebevědomím apod. V zámoří se ovšem dnes často objevují nápisy ve stylu slavných monologů a citátů. Takový Albert Einstein, Emile Zola, nebo třeba Karel Čapek a Jan Werich vyjádřili tolik nadčasových myšlenek, které by se měly zviditelnit častěji.

malba

Retro styl – co takhle zkusit nějaký retro návrat, třeba motiv staré padesátikorunové československé bankovky, nebo modré dvacetikoruny s bustou Jana Žižky z Trocnova. Retro styl v mnoha lidech probouzí příjemné pocity spojené se starými dobrými časy a jestliže chcete opravdu upoutat pozornost, tímto způsobem se vám to jistě podaří.

Partnerský potisk – všude se to hemží samými nápisy v angličtině ve stylu Boss, Beauty, Catch, Love, King and Queen. Čeština má tolik krásných výrazů na téma partnerství, http://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/international-summit/2017/11/24/ stačí jen trochu přemýšlet. Ideální jsou styly rozdělené na dvě poloviny, které k sobě neodmyslitelně patří, mohou to být pohádkové a večerníčkové postavy, anebo literární díla, anebo literární díla, známé manželské páry, není nutné na sebe upozornit jen vulgárně a násilně.

trička

Znamení zvěrokruhu – oblíbené a vděčné téma jako dary k narozeninám, ale i jen tak, pro potěšení. Na internetu naleznete řadu zajímavých grafických předloh, které mohou být skutečně vkusným doplňkem.

Dětské putovní tábory – děti milují jedinečnost a rády se odlišují. Tričkem s potiskem https://promotextile.cz/index.php?id_category=11&controller=category&id_lang=1si je získáte pokaždé, když přichystáte rodinný výlet v dobrodružném duchu. Nápis s motivem výletu nebo trasy putovního tábora ve formě vodáckých výprav či sportovních soustředění pak může být v dětském šatníku památkou na nezapomenutelné chvíle.