Pořádná výjezdová a vjezdová vrata

Firmy, ke kterým přijíždí kamiony, aby naložili a zase vyložili nákup potřebují pořádná vrata (máme na mysli obrovská), aby do nich mohly zajet kamiony a vyložit nebo naložit náklad. Například u skladu jsou dost často taková, která izolují. Některé sklady totiž slouží k tomu, že jsou v něm uložené mražené potraviny a kdyby byl únik chladu velký, tak by firma prodělala hodně peněz na mrazícím systému atd. Proto jsou dobrá průmyslová vrata, která mají různé funkce a schopnosti.
garážová vrata
Využívají se na letištích, ve skladech. Také je používají hasiči nebo jiné společnosti, které často vyjíždí z objektu s velkým autem (větším, než je auto osobní). Nejčastěji jsou však stále používány ve skladech, protože k těm denně přijíždí několik set kamionů, které potřebují vyložit nebo naložit zboží a jet zase pryč. U skladů tedy můžete najít velké množství této techniky.
Jsou také stavěná na to, že se hodně používají a je na ně tedy vyvíjen nátlak ohledně funkčnosti mechanismu. Vybrat si můžete z mnoha variant. Mezi tyto varianty patří například: rolovací, rychloběžná. Pokud byste měli zájem o plná se vstupem nebo s průhledem, tak o to firmu musíte zažádat. Vyrábí je totiž pouze na zakázku a na objednávku. Nenajdete je tedy ihned k mání.
východ ze skladu
Nikdy je neotvíráte samostatně. Je k nim přívod elektřiny a otevírají se tedy za pomoci elektrického pohonu s automatickou jednotkou. Jsou izolační, takže Vám neuniká teplo ani chlad. Dovnitř také nejde za horkých letních dnů vedro anebo v zimě chlad.
V případě zájmu tato firma zajišťuje vlastní servis a instalaci v českých podnicích. Také pravidelný servis je v jejich klientském servisu. Pokud byste měli zájem o ceník, tak o něj stačí požádat. Většinou se Vás ještě zeptají na pár parametrů a na různé Vaše požadavky. Zkontaktujte firmu a domluvte se na vzájemné spokojenosti!