Naberte pozitivní energii

Rádi byste si odpočinuli od pracovních dnů, kdy jste stále v jednom kole a starosti Vás prakticky neopouští? Potřebujete klid a užít si volné dny někde v přírodě, kde budete mít ticho a nějaké super aktivity, které Vás baví? Přijeďte tedy do Adršpachu, protože to je přesně to místo, které Vás okouzlí! Zkuste apartmány adršpach, protože Vám nabízíme pohodlné ubytování v hezky zařízených pokojích, kde budete mít k dispozici také společnou kuchyňku a užijete si nádherné výlety do okolí, jelikož příroda je tu skutečně okouzlující a mnoho výletů se Vám vryje do paměti.
Procházky na čerstvém vzduchu prospějí každému, vyčistíte si hlavu a po cestě určitě potkáte mnoho krásných hospůdek či kaváren, kde můžete ochutnat skvělé dobroty.
teplické <a href=https://www.epravo.cz/top/clanky/spolecna-pece-o-dite-po-rozchodu-rodicu-104923.html skaly“ src=“https://marre-sub.cz/wp-content/uploads/img_a361830_w1702_t1574927380.jpg“/>

Aktivní odpočinek v přírodě Vám prospěje

Aktivní odpočinek je tím nejlepším, protože zvlášť v hezkém počasí se člověk nabije neskutečnou energií. A kam se dá vyrazit v okolí apartmánu? Můžete zkusit například Adršpašské skály, které jsou přibližně půl kilometru vzdálené, dále se můžete vydat na Teplické skály, do Broumovského kláštera, podívat se do Teplic, a dokonce ani Babiččino údolí není autem příliš daleko. Velmi zajímavou a oblíbenou jepevnost Dobrošov a kousek to budete mít i do Polska, kam lidé rádi jezdí například na zoofarmu Laczna, která je vzdálená jen přibližně třináct kilometrů.
jezero v adršpachu
Neváhejte tedy dlouho a rezervujte si u nás pobyt, který si užije jak pár, rodina, tak i skupina přátel. Stačí jednoduše odeslat objednávku přes náš rezervační formulář, ale samozřejmě nám můžete také zatelefonovat či poslat e-mail. Pobyt u nás můžete nastoupit od dvou hodin odpoledne, a odjezd je vždy plánován kolem desáté dopolední hodiny, pokud není předem domluveno jinak.
Užijte si své volné dny na čerstvém vzduchu obklopeni krásnou přírodou, protože takové víkendy či dovolené bývají těmi nejlepšími!