Párty stany mají tisíce využití

Jaké v nich najdete právě vy? Potřebujete zastřešit venkovní akci, firemní večírek nebo naplánovat svatbu někde venku u zámečku? Nic není problém. Nůžkové stany vám budou velmi cenným pomocníkem a to nejenom z pohledu bezpečnostního, aby nám neomokly šaty a nezničily se nám kapkami vody naše účesy, na to pozor i pánové si často hledí svého outfitu natolik, že nechtějí zmoknout, ale pomohou nám také například vymezit prostor, kde se akce bude odehrávat. Hodí se pro různé příležitosti, pro pořádání párty, oslav a festivalů, nebo také pro různé druhy veletrhů, na městské či soukromé slavnosti, pořádání kulturních vystoupení, trhů a mnoho dalšího. Jsou hrdým partnerem v případě pořádání firemních událostí a propagačních akcí.
konfety na oslavě

Různé druhy i styl

Větší či menší, dokážou se vám velice variabilně přizpůsobit a mají tisíce možností využití.
Rozdělení do základních kategorií:
Ø Classic – ekonomické a za jakýchkoliv podmínek rychlé řešení pro spoustu druhů příležitostí. Ideální v případě menších i větších událostí. Základní typ, který nikdy nezklame.
Ø Premium – produkt, který splní i náročnější požadavky klientů. Zejména si jej ceníme pro jeho variabilní možnosti použití. U tohoto typu produktu najdete mnoho různých velikostí, široké spektrum rozměrů a také vysokou fyzickou odolnost vůči opotřebení.
svatební party
Ø Octa Pro – profesionální řada překvapí svými kladnými vlastnostmi nejednoho náročného uživatele. Celá konstrukce i spoje jsou vyrobeny z hliníku. Dokonale ochrání před deštěm i větrem.
manor zámek
Každý typ je výškově nastavitelný, takže si můžete určit, jaká bude jeho výška. Konstrukce je pevná, ale zároveň lehká, takže složení na místě není žádný problém. Navíc je každý díl balen ve speciálním obalu, aby se snadněji dal přepravit, dovézt na jakékoliv místo a také aby se s ním dobře manipulovalo a celý obsah se snáze skladoval. Myslíme na vše, takže vám už jen stačí vybrat si to správné místo a můžete se těšit na vydařenou párty.