Navštivte svou oblíbenou střelnici

Rádi byste si splnili své klukovské sny a vyzkoušeli si, jaké to je, držet ve svých vlastních rukách tak mocný nástroj, jakou je právě zbraň? Nyní máte tu možnost, v Praze se totiž nachází veliké množství střelnic, kam můžete bez obav i jakožto naprostý začátečník jít a vše si vyzkoušet. Nemusíte mít obavy z bezpečnosti, vše se bude odehrávat pod odborným dozorem kvalifikovaných odborníků, kteří vám navíc všechno moc rádi vysvětlí. Zasvědí vás do toho, jak se jednotlivé zbraně drží, jak se nabíjejí a jak vlastně fungují. Zažijete opravdu velmi zajímavé a vzrušující chvíle, které si budete chtít co nejdříve zase zopakovat.
voják se zbraní

Střelnice v Praze nabízí svým klientům nepřeberné množství zbraní všech typů. Budete si moci vyzkoušet klasická zařízení, ale i méně časté zbraně, které znáte jenom z filmů. Výběr můžete prokonzultovat s profesionály, kteří vám vyberou to, co bude nejvíce korespondovat s vašimi představami a cíli. Platit budete jak za samotné vypůjčení zbraně, tak za vypálenou munici.

Pušky
Pistole
Brokovnice
Malorážky
Samopaly
chlapec a vojenská zbraň

Zbrojní průkaz vám dá svobodu

Spousta lidí po několika návštěvách střelnice usoudí, že je to koníček, který je opravdu baví, a kterému se chtějí dále věnovat. Určitě proto není od věci popřemýšlet nad tím, jestli se nevyplatí investovat do zbrojního průkazu, který vám dá velikou svobodu. Nese to s sebou spoustu výhod, nejvíce oceníte však asi to, že budete moci chodit střílet bez odborného dozoru, který byl doposud povinný. To bude samozřejmě příjemnější a užijete si to mnohem více. Další zajímavou výhodou je to, že si budete moci dokonce pořídit vlastní zbraň, kterou budete moci nosit neustále u sebe. Abyste však zbrojní průkaz získali, budete muset podstoupit náročné testy a vyšetření u lékaře. Dá se to však bez problémů zvládnout, věřte navíc, že za tu svobodu a volnost to opravdu stojí.