Nápady na vylepšení vašeho pokoje

Váš pokoj by měl být vaším královstvím a nikdo jiný by do toho, jak má vaše království vypadat, neměl zasahovat. Může se ale stát, že vás pokoj začne nudit. Bydlíte v něm již dlouho a za několik let jste v něm neuskutečnili žádné změny? Nemusíte hned přestavovat celou místnost, abyste vašemu pokoji dodali trochu více originality a aby se vám hned líbil o něco více.
osvětlená postel
            Můžete využít různé světelné řetězy, které pověsíte kolem okna, na nástěnku, nebo jen tak na zeď. Večer vytvoří romantickou a příjemnou atmosféru. Můžete si vybrat z mnoha vzorů i barev, nakoupit jich více a rozvěsit je po pokoji. Nebo si kupte LED pásky. Pokud je připevníte na zeď, nebo na stůl ke zdi, mohou vytvořit atmosféru, která se dle barvy bude proměňovat. Buď si můžete z pokoje vytvořit herní doupě, nebo si s ním posvítit. LED pásky mají totiž poměrně silné světlo.
            Obrazy jsou doplňkem, který se nemusí zdát přímo podstatnou částí pokoje. Ale jakmile jich pár přidáte na zeď, nebo opřete mezi police, zvýšíte tím domáckou atmosféru, kterou poté můžete doplňovat o drobné dekorace. Obrazy můžete buď koupit, nebo si je nechat od někoho darovat. A pokud jste šikovní, máte možnost si je sami vytvořit. Nezapomeňte se řídit svými pocity a vyhledávejte barvy, které vám přinesou klid.
světla u mapy
            Jednoduchý trik, který váš pokoj z poloviny promění, je pověšení šátku na zeď. Pokud máte šátek se vzorem, který jste si oblíbili, můžete jej zavěsit nad postel a vytvořit tak pokoj do boohoo stylu. Tato dekorace se bude vyjímat především na světle barevné stěně, nejlépe na bílé, s bílým prostěradlem, případně podobně vzorovanými polštáři.
            Sami vidíte, že občas stačí využít to, co máte již doma, jen vás nikdy nenapadlo využít to jako dekoraci. Podobných nápadů je spousta, sami můžete zkoušet a snažit se kreativně využít vše, co vás napadne.