Kamion si můžete objednat kdykoliv a odkudkoliv

Pokud jste už někdy domlouvali kamionovou dopravu v Brně, tak určitě moc dobře z vlastní zkušenosti víte, jak zdlouhavé, nepříjemné a otravné to je. Je často potřeba telefonovat do více transportních společností, vyměňovat si nekonečné emaily s několika firmami, a netrpělivě přebírat jednotlivé nabídky. Víte však o tom, že dnes to jde i mnohem jednodušeji? Že už není potřeba vše řešit telefonicky a po emailech? Je na čase se vymotat z tohoto začarovaného kruhu a začít řešit věci konečně efektivněji.kamiony na dálnici

Představte si aplikaci, ve které byste si mohli vše domluvit během několika málo kliknutí. Nebylo by potřeba nikam volat, nikomu psát emaily, s nikým se dohadovat nad cenami. Vše by bylo transparentní, dobře přístupné a hlavně jednoduché. Přesně takovou aplikaci vám nabízí společnosti ShipVio, se kterou bude zajištění kamionového transportu jednodušší, než tomu bylo kdykoliv dřív.

Objednání kamionové dopravy ve 4 krocích

Možná je pro vás tato služba stále trošku imaginární a přesně nevíte, jak si ji vlastně představit. Pojďte se proto podívat na to, jak postupovat krok po krůčku, co vás zkrátka bude čekat, pokud se rozhodnete pro objednání dopravy prostřednictvím Shipvio.kola kamionů

  1. Stanovte, co přesně potřebujete přepravit – poskytněte podrobné informace o tom, kolik, čeho, kam a kdy potřebujete přepravit.
  2. Během krátké chvíle dojde k nabídce ceny, kterou budete moci zvážit. Nebudete na nabídku muset čekat několik hodin nebo dokonce dní, jak tomu bývá při vyřizování po emailech.
  3. Domluvte se s dopravcem na dni a času vyzvednutí vašeho nákladu. S dopravcem můžete být celou dobu v kontaktu a podrobně mapovat celou přepravu.
  4. Vyčkejte na notifikaci, která vám oznámí, že vaše zboží bylo doručeno. Obratem také obdržíte naskenované veškeré důležité dokumenty. Na závěr obdržíte i fakturu s předem dohodnutou částkou.