Dárky pro ženy k narození dítěte

Narození dítěte je vždy důvodem k oslavě. Ať žena porodí chlapce či děvče, muž by měl vždy být rád za to, že jsou s dítětem v pořádku a měl by ženě dát najevo, že jí je vděčný. A to může udělat třeba drobným osobním dárkem, který ženu potěší. Každá žena samozřejmě ocení něco jiného, nabízíme vám však tipy na věci, které mohou udělat radost.
dárek se srdíčky
· Šperk
Šperk potěší snad každou ženu. Navíc dnes se vyrábí n počkání i šperky třeba s datem narození dítěte. Pořídit můžete náramek, náhrdelník či náušnici. Třeba náušnice s perlou jsou skvělým darem pro ženu, je totiž elegantní a takové náušnice unosí téměř každá žena s radostí. Šperky jsou u většiny žen oblíbené, navíc pokud se jedná o dar s osobním věnováním či poděkováním, udělá radost opravdu každé ženě. Navíc tento dárek jí zůstane na vždy, nebojte se investovat do dražších kovů.
· Překvapení doma
Pokud víte, že vaše žena touží třeba po něčem do domácnosti, co by se jí mohlo hodit, ale otálí s nákupem kvůli tomu, že je daná věc trošku dražší. Sledujte, po čem vaše žena touží a překvapte ji po příjezdu z porodnice. Určitě ocení to, že jste si všiml toho co, by si přála. http://tn.nova.cz/clanek/studentka-si-prala-spat-v-hnizde-nad-zemi-nasla-neobvykle-reseni.html Může se jednat o třeba o košík na miminko do obývacího pokoje, nebo speciální kojící polštář…
· Chvíli odpočinku
Ženy po porodu bývají unavené a celé šestinedělí se s tím v podstatě nedá nic dělat. Můžete však ženě nadělit třeba poukázku na masáže a domluvit si s ní termín, kdy na ně může jít. V tu dobu si vezmete starost o miminko na sebe a dopřejete ženě možnost odpočinout si.
truhla s perlami
· Knihu nebo vychytávku do domácnosti
Pokud víte, jaký koníček má vaše žena, pak máte vyhráno. Věnujte jí knihu oblíbeného žánru či spisovatele, nebo jí třeba sežeňte větší množství filmů a seriálů, které se jí budou hodit především během kojení. Tento dárek má takovou výhodu, že si můžete opět šplhnout, že víte co má vaše žena ráda.