Systém, který vytvoří skvělý úsměv

Ve skutečnosti se nejedná o nějakou technologii, která způsobí úsměv na tváři 24 hodin. Ne že by to nebylo možné, ono toho úsměvu mezi lidmi poslední dobou moc není. Ale spíš jde o to, že kdo má nějaké problémy s chrupem, tak ho moc nechce ukazovat ostatním pro jejich zábavu. Nechce být posměchem a ani předmětem, který bude bavit širokou veřejnost. S nerovnými zuby si stomatolog poradí, ale bude to chvíli trvat. Výsledek přirozeně bude stát za to. Kdo má hrůzu z nošení rovnátek a dalšího výsměchu, co mu to kouká za železo z pusy, tak nemusí. V první řadě je to dnes zcela normální a navíc si může zvolit Invisalign, který si hravě poradí s diskrétností.
zubařské křeslo

Řešení pěkně na míru

Každý člověk má jinou stavbu těla a tím je zcela jasné, že i chrupu. Neviditelná rovnátka, aby byla funkční, tak musí být udělaná na míru. Pohybují totiž pozvolna zuby a každý posun je krokem k rovnějším zubům a zářivému úsměvu. Dokonce i léčebný proces netrvá roky, jak tomu dříve bylo. Navíc průhledná rovnátka jsou snímatelná, takže nás ani nijak neomezují ani v čištění zubů, kdy můžeme přirozeně používat všechny dostupné praktiky čištění zubů bez omezení.
otisky a rovnátka, něco se musí vydržet pro zdravý chrup
Jaké kroky udělat pro hezčí úsměv?
· Navštívit svého zubního lékaře.
Ten doporučí návštěvu u odborníka, kde se rozhodne, zdali bude léčba účinná touto formou. Aby se vše mohlo správně posoudit, tak je třeba udělat fotografie, rentgenové a digitální snímky a dále v mnohém rozhodnou přímo otisky zubů.
· Rovnátka jsou hotová.
Podle těchto parametrů se vytvoří rovnátka, která se jednoduše nasadí a také sejmou, bez větších problémů.
· Za pár týdnů se dostaví výsledek.
Díky moderní technologii se skutečně čas léčby sníží až klidně na polovinu času, což je výhodné. Již během dvou měsíců je znatelný rozdíl. Léčba sice ještě není u konce, ale ten pocit dodá veškerou další sílu a odvahu pokračovat, jelikož viditelný postup je motivační silou.
Invisalign dokáže vrátit pevný a upřímný úsměv a to rozhodně za investici stojí.