Rozumnou investici do bydlení představují levné mobilní domy

Toužíte po vlastním samostatném bydlení, ale máte pocit, že si ho z finančních důvodů nemůžete pořídit? To je ovšem mýlka! Díky levným mobilním domům může každý z nás bydlet pod vlastní střechou.
Jak již bylo řečeno, tak velkou předností mobilních domů je právě jejich výhodná cena. Žádné celoroční ani sezónní bydlení nepořídíte tak výhodně jako mobilní dům. Tento typ bydlení vás tudíž může chytře zbavit závislosti na bankách a jiných finančních institucích, kde byste si v případě koupě klasického domu s pevnými základy byli nuceni vzít půjčku. A všichni víme, že taková hypotéka znamená zadlužení na podstatnou část života, přičemž se vám může stát i to, že o své bydlení nakonec přijdete. S mobilním domem se ovšem ničeho takového obávat nemusíte. Pokud se vám jej nepodaří splatit rovnou, vystačíte si s menším úvěrem na několik let. A to je nabídka, na jakou jinde nenarazíte!
domek z kostiček

Proč jsou mobilní domy tak levné? Velkou úsporu představuje fakt, že nejsou pevně spojené se zemí. Odpadá vám tak nejen nutnost základové desky, ale rovněž i stavebního povolení, což je další výhoda navíc. Velkou roli v tomto směru hraje i jejich omezený prostor. Ovšem to, že patří k menším typům bydlení, ještě zdaleka neznamená, že byste se v nich měli tísnit, a že by vám zde chybělo vaše oblíbené vybavení.
domky a mince

Velikost běžného mobilního domu odpovídá velikosti menšího bytu v panelovém domě, což je prostor, na který je většina z nás plně zvyklá. V případě, že se bavíme o miniaturních pražských bytech za vysoké ceny, je investice do mobilního domu naprostou výhrou. A pokud vám náhodou jejich prostor bude skutečně připadat stísněný, tak není ani ten nejmenší problém pořídit si dvě modulární jednotky, které vám profesionálové na místě spojí do jednoho kusu bydlení. K mobilním domům totiž patří nejen skvělé ceny, ale také chytrá práce s prostorem a služby na míru.