Ready made firmy – vlastní společnost rychleji, než byste čekali

Mít vlastní a hlavně prosperující společnost je snem asi každého kdo přemýšlí o vlastní podnikatelské činnosti. Často však od těchto plánů odradí složité vyřizování a úřednosti, které zdržují, a nakonec může veškeré úsilí zůstat nazmar.
Jsou však i další možnosti, jak na to nebýt sami a získat vlastní společnost snadno a rychle. Říká se tomu ready made firmy.

firmy

V překladu to znamená, že jde o společnost, která je již založena a zapsána v obchodním rejstříku, má svůj název, adresu sídla, IČO či dokonce jednatele a vložený potřebný kapitál. Akorát taková společnost nevyvíjí a nikdy nevyvíjela nějakou činnost a její založení bylo určené právě pro účel následného prodeje jinému zájemci.

Spousta výhod včetně bezdlužnosti
Oceníte tedy především rychlost, díky které nebudete muset trávit svůj drahocenný čas vyřizováním všech potřebných formalit a trávit hodiny na úřadech. Znamená to pro vás, že podnikání můžete rozběhnout prakticky okamžitě.

Jediné co musíte udělat, tak je výběr společnosti ze seznamu již založených, ale volných společností. Celý proces převodu lze vyřídit dokonce na dálku.
Další výhodou je koupě společnosti i s uhrazeným kapitálem a také to, že taková společnost již nějakou dobu existuje a tím pádem působí na potencionální zákazníky a obchodní partnery důvěryhodněji.

web

Oceníte také fakt, že vám bude garantována bezdlužnost založené společnosti a to dokonce přímo ve smlouvě o převodu. Nemusíte se tak obávat jakýchkoliv minulých finančních závazků či dokonce dluhů.
Vše je právně podložené a legální, stačí si jen vybrat z volných založených společností a můžete začít plnit svoje plány a sny.
Není nic lepšího jako být sami sobě pány a pracovat na vlastní společnosti. A hlavně v případě, když k takové společnosti můžete přijít rychleji, než byste čekali. Plnění snů není až tak složité.