Proč právě nebankovní hypotéka?

Když si člověk potřebuje půjčit peníze, protože je v tíživé ekonomické situaci a tuto potřebuje urgentně řešit, bývá pravidlem, že nemá smysl obracet se zrovna na banky. Protože tyto mají příliš přísná pravidla pro schvalování úvěrů, vše důkladně prověřují, a tak se to vesměs vleče příliš dlouho a s nejistým výsledkem. Kterým je u člověka s finančními obtížemi vesměs zamítnutí žádosti.
A proto je dobře, že banky mají i svou alternativu zvanou nebankovní sektor. Tedy finanční instituce, jež se při poskytování půjček řídí poněkud odlišnými kritérii a může u nich tudíž uspět i ten, kdo by v bance neměl dost možná ani tu sebemenší naději.balíčky bankovek
Pro toho, kdo se nemůže pochlubit čistými registry dlužníků a dostatečně vysokými příjmy či dobře vypadajícím daňovým přiznáním, je tak k dispozici přinejmenším nebankovní produkt https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.
Taková americká nebankovní hypotéka má vlastně celou řadu předností. Z nichž zmiňme namátkou:

  1. Není příliš obtížné tu doložit žadatelovy příjmy.
  2. Lze tu tolerovat leckterý záznam v registrech dlužníků.
  3. Není třeba platit žádné poplatky předem, veškeré schvalování a vyřizování hradí poskytovatel.
  4. Půjčit si lze až sedmdesát procent odhadní ceny nemovitosti, jež je za tuto půjčku dávána coby záruka.
  5. Pro tento účel lze využít jakoukoliv nemovitost na území našeho státu. A tato ani nemusí náležet žadateli, stačí nemovitost někoho, kdo se je ochoten za žadatele zaručit. A majitel není v užívacích právech k této nemovitosti jakkoliv omezen, jedinou změnou je úřední záznam o zástavě.
  6. Půjčené peníze lze splácet i dlouhou dobu, klidně i třicet let. Pochopitelně i s možností vše splatit předčasně.
  7. Úroky jsou tu srovnatelné s těmi bankovními.
  8. Předschválení je vyřízeno zpravidla do 24 hodin od zaslání podkladů a vyplacení po podpisu smlouvy je také rychlé, během jednoho až tří dní.

peněženka v kapse
A co si žadatel s finančními problémy může přát víc, že?