Po ketogenní dietě budete mít postavu jako ze žurnálu

Kdo z nás by nechtěl mít výstavní postavu? Anebo alespoň takovou, za kterou by se nemusel stydět? Vždyť správná tělesná hmotnost není zdaleka jen estetickým kritériem, ale také pojistkou pevného zdraví a samozřejmě i otázkou společenské prestiže. Každý tlouštík vám potvrdí, že se se svou nadváhou ocitá na okraji společnosti a lidé se na něj nedívají stejně jako na ty, kteří mají krásnou postavu a rozumnou tělesnou hmotnost.

jablka

Máte-li problémy s nadváhou, je na místě rozumná dieta. Ať už se do ní chystáte pustit proto, abyste shodili několik málo kilogramů a získali tak lepší pocit z vlastního těla, anebo proto, že je to pro vás z hlediska vašeho zdraví a fyzické kondice naprosto neudržitelné. S nadváhou se totiž v první řadě pojí také různé zdravotní potíže a civilizační nemoci. Ovšem ruku v ruce s nadbytečnými kilogramy jde také špatný vliv na psychiku člověka.

Pomýšlíte-li na dietu, měli byste si v první řadě vybrat takovou, která opravdu funguje, je léty a lidmi prověřená, nebude váš organismus nesmyslně zatěžovat, a nejenže vám pomůže shodit požadované kilogramy, ale také vám umožní si novou váhu udržet.

Všude okolo sebe narazíte na celou řadu zaručených postupů, a právě proto je opatrnost na místě. Pokud však hledáte zaručený recept na hubnutí, vsaďte na cyklickou ketogenní dietu, která funguje na ověřených vědeckých principech a na přirozených fyziologických procesech lidského těla. A právě to je zárukou, že nenaletíte planým, nereálným slibům.

metr

Principem této diety je specifická úprava jídelníčku, který sestává z opravdu kvalitních, na bílkoviny bohatých jídel. Díky tomu se bude v průběhu diety ve vašem těle odbourávat nežádoucí tuk, a naopak potřebné bílkoviny v podobě svalové hmoty zůstanou na svém místě. Tím docílíte krásné štíhlé figury, kterou si bez potíží udržíte i po ukončení bílkovinné diety, která nedá jojo efektu žádnou šanci.