Pergola

Tohle je vhodnou záležitostí všech zahradních slavností. My sestavíme podle nejcitlivějších a nejpřesnějších přání klientů. Je to jistě skvělá zahradní dekorace a také je to i velice příjemné posezení pro celou rodinu i kamarády. Přesněji řečeno, měli byste si to prostě zařídit, protože až teprve potom oceníte, jak je to skvělé mít vlastní pergolu. Pergola je vhodná také při dešti, kdy vás ochrání před nejrůznějšími vlivy počasí, jako je sluneční záření v létě, kdy je nepříjemné, když vám pořád na hlavu svítí slunce a také další možnosti, jako jsou třeba ochrana před deštěm, větrem, sněhem.

pergola

Je to dobrá volba. Je to vhodné pro všechny, kdo mají domeček a velkou zahradu a chtěli by tohle všechno udělat. Vybrat si můžete podle našeho návrhu. Nabízíme rolovanou variantu, která je vysouvací, dále rolovací, s prosklenými skly, kdy budete skrz skleněné stěny vidět ven, ale budete v teple. Potom nabízíme sklápěcí pergoly, dále pevné, dřevěné, dále pevné, hliníkové nebo pak variantu na přání. Výběr je veliký. Je široký. Musíte si sami určit, co chcete nebo si necháte od nás poradit.

Možnosti
Několik možností nabízíme jenom my. Všechny modely mají pevné konstrukce, které splňují všechny parametry toho, aby vydržely opravdu dlouhou dobu, aby byly odolné vůči nejrůznějším vlivům a tak podobně.

veranda

Vchodové pergoly

Tohle je také možnost. Nemusíte si to stavět v otevřeném prostranství, ale můžete si to postavit přímo u východu z domu, abyste rovnou přišli na místo a nemuseli nikam jít. Je důležité, abyste si cítili klidně, měli možnost relaxovat a měli opravdu sedací nábytek na zahradě, který vás poslouží ke krásné relaxaci. Uděláte si kafe a můžete si jít sednout ven. Je to skvělé. Je to i na druhou stranu velice přiměřená ochrana před sluncem. Bude to jednoduché a bude to pro vás velice relaxační místo.