Pásky na lepení

Takzvané lepicí pásky jistě znáte. A víte, jaké patří do kategorie těch speciálních? Jsou to ty, které mají nějakou unikátní vlastnost.
Potřebujete něco přilepit právě páskou? Pak využijte pro tyto účely , speciální lepící pásky.

balíky v jednom velkém kuse na vozíku, někam s nimi jedou

Na výběr je z mnoha různých druhů:

 1. Černá s vodící tkaninou
 2. Krepová tenčí i tlustší
 3. Oboustranná o různých rozměrech
 4. Papírová
 5. Stříbrná s vodící tkaninou
 6. Žlutá – PVC
 7. Žlutočerná

Každá z nich má své vlastní unikátní vlastnosti. Dají se použít v průmyslu, stavebnictví, zemědělství, papírnictví, v oblasti obchodu i jakéhokoliv provozu. Občas potřebujeme podobné prvky i v potravinářství a v kterékoliv oblasti prodeje či rozvozu zboží. Dokonce i v některých službách můžeme čas od času potřebovat něco přilepit, upevnit či zabalit.

Zabalí každou krabičku a jsou nápomocné jak v domácnosti, tak při práci

Jakmile zabalíte krabici a chcete ji pořádně upevnit, potřebujete k tomu podobnou pásku. Proto existuje nesčetně různých druhů a verzí. Některé jsou vhodné pro průmysl, jiné v oboru potravinářství, protože jsou nezávadné. S jinými můžete balit i běžné kartonové krabice a zásilky. Využít se tedy dají různým způsobem.lepící páska

 • Krepové typy se dají použít dokonce ve stavebnictví. Mnohdy se označují jako takzvané maskovací. Využít je můžete v případě natěračských a malířských prací. Ani oblasti dřevařství se občas bez nich neobejdete například v případě, že lakýrujete. Mají vysokou tepelnou odolnost.
 • Jiné například oboustranné využijí i hospodyňky v domácnosti. Nepotřebujete šroubky a nýty, ale můžete použít oboustranný typ. Jsou vhodné i do kanceláří a firem, ale využít je můžete běžně i v domácnosti.
 • Stříbrná se používá v průmyslu, dokonce k pevnému utěsnění potřebných zařízení dokonce i vzduchotechniky. Mohou mít také voděodolnou vlastnost.
 • Podobné typy jsou tedy vhodné i pro domácí použití, ale využít je můžete při každodenní práci i v zaměstnání.