Odvoz vašeho vozu

Stává se to většinou mladým, dojedou na akci autem a z ničeho nic se nechají ukecat, aby si dali alespoň trošku alkoholu, že pojedou za dlouhou dobu. Tohle jednání většinou vede k tomu, že nezůstávají u jedné skleničky a hrnou do sebe jeden panák za druhým. V tento moment pak nastává otázka, co s autem, se kterým jsem dojel na party. Nechám ho tady a přespím tady, risknu to a pojedu domů, snad mě nechytí, nebo zvolím nějakého z mých střízlivých kamarádu a auto tu nechám. Co si ale budeme říkat, když ráno vstanete https://www.odpovedi.cz/otazky/co-si-rano-rikate-kdyz-vstanete a budete mít kocovinu jako hrom, určitě nemyslíte na to, abyste vyzvedli svůj automobil zaparkovaný u kamarádova domu. Maximálně co uděláte je to, že si dáte sprchu, jídlo a půjdete znovu do postele odpočívat.

odvoz domů

V dnešní době se Vám tahle nepříjemná situace nemusí vůbec stát, od toho tu je odvoz vozu taxi, který se postará jak o Vás, tak o Váš vůz. Jde o jednoduchou službu, která vyšle svoje dva lidi, aby nabrali Vás i vaše auto na požadované adrese a dopravili do cíle určení. Vše je na dohodnuté přes dispečera, kterému zadáte základní informace, jako je třeba tip vašeho vozidla. Dispečer zváží a promyslí trasy jejich posádky a sdělí Vám odhadovaný čas, kdy by Vás i vaše auto mohli vyzvednout. Po odsouhlasení Vám zašle textovou zprávu s číslem espézetky a typem auta, tak abyste mohli poznat jejich posádku co nejrychleji. Teď už stačí pouze nastoupit do vašeho vozidla, kde se opíše stav tachometru. Po příjezdu do cíle se spočtou ujeté kilometry a po zaplacení Vám automobil vrátí. Tímto služba končí a řidiči se opět přesunou k dalšímu kšeftu, který je čeká.
taxi služba

Pokud se teda rozmýšlíte, zda jet na mejdan vlastním autem, nebo se trmácet přeplněnou veřejnou dopravou, zkuste vyzkoušet služby odvozu vašeho vozu. Určitě nebudete litovat a vždy se můžete rozhodnout až přímo na místě, jak pojedete domů.