Malované truhly. Kus historie u Vás doma.

Máte rádi starožitné a přesto naprosto dokonalé věci ? Líbí se Vám pestré barvy s možností výběru tvaru a velikosti ? Upřednostňujete ruční precizně odvedenou práci před strojovou výrobou ? Pokud jste na vše odpověděli bez váhání ano určitě pokračujte ve čtení.

Snad každý si pamatuje dobu, kdy byl ještě dítě. Na tyto chvilky vzpomínáme převážně s úsměvem na rtech a jiskrou v očích. Při vzpomínce na nedělní návštěvu u babičky se nám jistě vybaví například zdobné porcelánové sošky, malované porcelánové nádobí nebo třeba malované truhly. Do těch se kdysi dávaly hračky, šperky, obuv, nádobí nebo cokoli co jste si právě zamanili.

malovaná truhla

Samozřejmostí takových skvostů je provedení z masivního a kvalitně opracovaného dřeva. Našim výrobkům věnujeme maximální péči a lásku aby byla spokojenost zaručena. Jedná se o kvalitní, ruční truhlářskou práci a tak je dlouhá životnost samozřejmostí. Dekorativní malba jednotlivých produktů je prováděna klasickým štětcem, temperovými barvami a patinováním. Finální úprava pro konzervaci barvy zajišťujeme přelakováním transparentním ( průhledným ) ekologickým lakem.

Veškeré truhličky se dodávají ve smontovaném stavu. Tím se zajišťuje nejen stabilita ale i bezpečnost při přepravě. Krabice plníme dostatečnou výplní aby nedošlo k poškození produktu a Vašeho následného zklamání.

přeprava zásilek

V případě, že máte jakékoli dotazy jsme pro Vás na infolince 7 dní v týdnu kde si lze v případě zájmu zboží rovnou objednat. Kromě zmiňovaných truhel nabízíme i kompletní výrobu nábytku na zakázku. Případně můžete využít nabídku produktů skladem. K produktům lze vystavit i certifikát originality. Ten Vám zaručuje, že právě Vy vlastníte jedinečný kus, který nikdo jiný nemá. Vystavení je zdarma na požádání. Při pozdějším požadavku si účtujeme 200kč za jeho vystavení a následné dodání kurýrní službou.