I koberce se musí někdy vyprat

A aby byl zaručen dokonalý efekt, je k čištění a praní koberců zapotřebí určitých znalostí a zkušeností. Koberce bývají vyrobeny z různých materiálů, a proto je nezbytné zvolit nejen správné prostředky, ale také vhodný způsob čištění. Vyprat z koberců skvrny a odstranit z vyššího kobercového vlasu všechny nečistoty, včetně prachu s roztoči, kteří i přes důkladné luxování mohou nějaký čas přežívat hluboko mezi vlákny, je úkol dosti náročný.Jen luxování nestačí
Možná, že se do praní koberců pustíte sami, ale věřte, že pro laika je kvalitní čištění v domácích podmínkách nesnadné, a pravděpodobně nedocílíte žádoucího výsledku. A protože se koberce hloubkově nečistí a neperou zase tak často – obvykle se tato činnost provádí tak jednou až dvakrát ročně – není od věci svěřit tuto práci specializované společnosti, která disponuje vyškolenými a spolehlivými pracovníky. A také tou správnou výkonnou technikou. Pomocí hloubkového čištění profesionálními extraktory se z koberců a čalouněného nábytku odstraní skvrny, nečistoty a veškeré organismy, které by mohly nepříznivě působit na lidské zdraví. Používané technologické postupy jsou vyhovující jak pro koberce ze syntetických, tak i z přírodních materiálů.
Důkladným a pravidelným čištěním koberců se dosáhne jejich dokonalého vzhledu – sešlapané kobercové vlákno se totiž opětně napřímí. Dostatečnou údržbou lze prodloužit životnost těchto výrobků.Ekologické čistící prostředky
Jestliže bydlíte v Praze a jejím okolí a rozhodnete se pro čištění koberců Praha 5, rozhodně neprohloupíte. Naším krédem je vysoká úroveň úklidových prací a využívání ekologických prostředků, jež jsou šetrné k životnímu prostředí i lidskému zdraví. V námi používaných čistících přípravcích nejsou obsaženy žádné alergeny, karcinogeny, ani jiné toxické látky a chemické výpary. Umíme provést i dokonalý, zdravotně nezávadný úklid, včetně dezinfikování domácnosti, a to třeba před příchodem novorozence do vašeho domova.
Naše firma zajišťuje profesionální úklidové služby a velkou výhodou pro vás je to, že si sami můžete předem spočítat cenu za vyčištění vašich koberců, případně za celý generální úklid, či průběžné pravidelné uklízení domácnosti. Takže byste se vlastně nemuseli obtěžovat ani s luxováním koberců. Když vyplníte krátký formulář, v němž uvedete výměru domácnosti, doplníte, zda máte zájem jen o extraktorové čištění koberců, anebo si vyberete další úklidové práce ze seznamu nabízených služeb, program vám ihned vypočítá konečnou cenu, takzvaně „na míru“. Nezapomeňte uvést termín požadovaných úklidových prací. Pracovní doba našich zaměstnanců je flexibilní, a proto pro vás mohou zajistit požadované služby nejen v pracovních dnech, ale též o víkendech, svátcích, ba dokonce i ve večerních hodinách.