Americká nebankovní hypotéka pro podnikatele

Sháníte výhodný podnikatelský úvěr? V tom případě se obraťte na naši společnost. Jsme dlouhodobými poskytovateli podnikatelských úvěrů, ale velice rádi vám zprostředkujeme i jiné typy úvěrů, které naleznete v dalších sekcích.
Odmítnutí v bance je vždy nepříjemné a staví nás do pozice, kdy si nevěříme a začínáme o sobě pochybovat, aniž bychom pořádně věděli proč. Z jakých důvodů odmítli právě vaši společnost v bance? Byly to registry? Nebo naopak nízké příjmy či nízké daňové přiznání? Ani podnikatelé to nemají jednoduché, když si chtějí půjčit peníze a to i přesto, že se zdá, že právě podnikatelské úvěry jsou těmi snazšími na sjednání.

Stůl, na kterém jsou ruce v kvádru, s propiskou, noviny, grafy, notebook, kafe a kalendář.jpg

Naše společnost je tolerantní

Americká hypotéka bez registru ferovahypoteka.cz je druh podnikatelského úvěru. Úvěr samozřejmě podléhá všem zákonům, normám a pravidlům, které vystavuje zákon a také ČNB či další instituce, které spravují různé dohledy nad celým bankovním systémem, proto poskytujeme jenom férové a výhodné úvěry. Každý poskytovatel úvěru je několikrát prověřován a musí mít různé licence, například od ČNB, aby mohl poskytovat půjčky. Proto jsme přišli na trh s možností americké hypotéky bez registru, což je druh podnikatelského úvěru s dlouhou dobou splácení a také s vysokou tolerancí záznamů nebo nízkých příjmů. Jako soukromá společnost můžeme tolerovat jak záznamy, tak také nízké daňové přiznání podnikatelů.

Černobílá fotografie podání rukou.jpg

  • K nikomu se neobracíme zády, využít úvěru je proto velice jednoduché a také rychlé. Nemusíte zbytečně čekat na zdlouhavé vyřizování, ani na milion schůzek, vše se dá vyřídit pomocí internetu. Systém je nastaven tak, abychom zbytečně neubírali hodiny časově zaneprázdněným podnikatelům, ale mohli ku prospěchu obou stran vše vyřídit rychle a snadno.
  • Tolerujeme záznamy v registrech BRKI,NRKI a SOLUS. Tyto jsou jediné dostupné a prohlíží je banky. Naše společnost vaše záznamy zkoumat nebude. Není se tedy čeho obávat. V případě záznamu vše vyřešíme stejně rychle, jako kdybyste žádný záznam neměli.
  • Nahlížení do registrů? – To je pasé! Nenahlížíme na záznamy!
  • Dokládání příjmů? – To je tabu! Nepotřebujeme znát vaše příjmy!