Mobilní domy – bydlení, které nestojí celé jmění

Hledáte pěkné bydlení za rozumnou cenu? U osvědčeného výrobce mobilních domů lavarohouse.cz si jistě vyberete!
Pořídit si vlastní bydlení nebylo nikdy snazší! Vždyť to, co dělí lidi od jejich velkého snu o vlastní střeše nad hlavou, bývá právě cena takového bydlení. Ta se mnohdy vyšplhá až na několik miliónů korun, tím spíše, že když toužíte po samostatné stavbě, musíte zaplatit ještě za pozemek. Nicméně nyní máte po ruce chytrý způsob, jak si zajistit trvalé celoroční, anebo klidně i pouze sezónní bydlení za bezkonkurenční cenu, bez dlouhého čekání, a bez úředních povolení. Řeč není samozřejmě o ničem jiném, než o mobilních domech.

skládačka domu s potiskem bankovek

Mobilní dům je typ bydlení, které samozřejmě nemusí vyhovovat každému, ale většinu zájemců o střechu nad hlavou plně uspokojí.
Pro mobilheim jsou typické menší rozměry, asi takové, jako má malý panelový byt – takže žádnou stísněnou garsoniéru nečekejte. Hlavní předností života v mobilheimu je především jeho pořizovací cena, která se pohybuje v řádu jednoho milionu korun, ale může být i nižší, pokud nebudete nároční, anebo pokud budete mít zájem pouze o sezónní bydlení s minimálním zateplením. Je tedy zřejmé, že na mobilheim dosáhnete i bez drahé a rizikové hypotéky, kterou si navíc mnozí lidé ani nemohou dovolit splácet.

háčkovaný domek na pařezu

Nicméně rozhodně se nemusíte obávat, že by nízká cena znamenala, že bude žít v nějakých spartánských podmínkách. Naleznete zde vše, co ke spokojenému bydlení budete potřebovat – veškeré sociální i jiné vybavení, veškeré spotřebiče, o které máte zájem. Vždyť to, jak bude mobilní dům vypadat, ovlivníte především vy sami – můžete si navrhnout jeho dispozice i vybavení a výrobce vám ho následně zhotoví na míru podle vašich přání. To nebude trvat déle, než několik málo týdnů, takže se již brzy můžete těšit na stěhování do vlastního bytu.