Aby váš úsměv zářil

Ústa jsou jedna z prvních věcí, kterých si na vás všimne člověk, který s vámi právě komunikuje anebo jakkoliv jinak navázal kontakt. Je tedy opravdu důležité si je udržovat v dobré kondici a ve zdravě vypadajícím stavu. Samozřejmě nemusíte mít hned bělostný úsměv jako americká filmová hvězda, ale i takové trendy už dneska jsou. Lidé si často nechávají zuby vybělit, což znamená nejdříve odbornou konzultaci se zubním hygienikem či lékařem.

zuby

Takovéto procedury najdete třeba v Bělení zubů Liberec, kde se o vás postará spolehlivý tým, který vám vykouzlí naprosto odzbrojující chrup. Pro bílé zuby ale nemusíte chodit hned do nějaké ordinace a platit za to někdy opravdu nekřesťanské peníze. Někdy postačí dodržování či vyzkoušení některých rad a tipů jako jsou třeba:

  • Vyvarujte se pití černého kafe a čaje. Obě tyto tekutiny totiž zanechávají tmavý povlak na našich zubech. Existují i náhražky pro zdroj energie – matcha Tea a podobně…
  • Vyzkoušejte jedlou sodu. Jedlá soda je totiž hlavní ingrediencí většiny zubních past. Zkuste si vždy při čištění zubů nasypat malé množství na vrstvu pasty na zubním kartáčku a společně si tím zuby vyčistit. Uvidíte, že se výsledky brzy dostaví. Pro lepší zhodnocení, zdali tato metoda zabrala, je dobré se vyfotit před začátkem používání sody k bělení zubů a pak porovnávat postupně, jestli se barva zubů jakkoliv liší.
  • Používejte i ústní vodu a zubní nit.
  • Nebojte se zainvestovat do dražšího kartáčku na zuby a kvalitní zubní pasty. U těchto věcí to vždy začíná a je opravdu důležité, aby se sahalo spíše po té kvalitě než kvantitě za co nejnižší cenu.

bělení zubá
Když si těchto pár tipů osvojíte, tak brzy budete pozorovat první změny. Chce to jen trpělivost a zdraví svých zubů a jejich okolí rozhodně nepodceňovat. Pamatujte také na to, že úsměv je ten nejkrásnější módní doplněk, takže se k němu také podle toho chovejte a mějte ho v úctě.