Půjčovna elektrocentrál – kontakty

Půjčovna elektrocentrál slouží k vypůjčení nebo i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu těchto zařízení. Zajišťujeme vypůjčení také kabeláže, palivových nádrží a spoustu dalších drobností, které souvisí s naším podnikáním.

V ruce drží mobil s malými ikonami, v pozadí tráva a ulice

  • Elektrocentrály se běžně používají na výpadky proudu. U plánované odstávky potřebujeme zajistit náhradní zdroj elektřiny a to právě obstarávají tato zařízení. Pokud potřebujete zajistit festival, venkovní koncert nebo jinou událost jako jsou zahradní slavnosti, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Zařízení vám přivezeme a profesionálně uvedeme do provozu. Vhodné pro firmy, provozy, obchody, provozovny, při plánované odstávce elektřiny.

Kontakty vám pomohou zjistit důležité informace například o sídle firmy nebo další fakturační údaje.

Informace o společnosti

Praha, Brno, Ostrava
Centra půjčovny a pronájmu se nachází v hlavním městě Praze, dále v druhém největším českém městě Brně a nesmíme zapomínat ani na město, které je střediskem a spojkou ke Slovensku, tím městem je Ostrava.

Dvě ženy sedící za počítačem, v popředí monitor, jedna blondýnka, druhá bruneta

  1. Hlavní výdejové a servisní středisko se nachází na Všechromy 99. Jedná se o jakési hlavní depo. Zde se nachází největší počet elektrocentrál. Zajišťujeme servis a výdej zařízení. Najdete zde také rozvaděče a tankovací nádrže. Na tomto místě se nachází i naše dohledové centrum.
  2. V Brně najdete podpůrné depo. Zde je počet strojů omezený a základní vybavení.
  3. Blízko Ostravy, konkrétně v Štramberku se nachází taktéž základní vybavení a omezený počet strojních zařízení.

Objednané zařízení si můžete vyzvedávat v kterémkoliv sídle: Výstaviště Brno, Všechromy u Prahy, Štramberk – Nový Jičín.
Zavolat můžete na telefonní číslo a zeptat se na jakékoliv případné dotazy ohledně vypůjčení nebo pronájmu. Naše služby jsou kompletní a zahrnují vše důležité: Dopravu na místo určení, vypůjčení konkrétního požadovaného produktu, vypůjčení souvisejících produktů, kabeláže nebo palivových nádrží. Staráme se také o odvoz zařízení.