Pivečko až domů!

Pivo, nápoj opravdových Čechů, kteří na něj prostě nedají dopustit. Ne nadarmo jsme první v žebříčku Evropské unii, co se týče konzumace tohoto nápoje. Statistika mluví jasně, každý Čech průměrně vypije 138 litrů piva ročně, což opravdu není málo, protože druzí Rakušané si uchovávají odstup a u nich je průměr na osobu pouze 105litrů. V letních měsících zvláště obdivovaný na festivalech a koupalištích, v zimě si na jedno točené rádi zajdete do místní hospůdky či restaurace. Občas, ale není nálada si zajít mezi lidi a tento lahodný nápoj byste si nejraději dali v klidu vašeho domova. Je tu samozřejmě možnost zakoupení piva v obchodě, jde však o pivo lahvové či plechovkové, které rozhodně není špatné, ale co si budeme povídat, točené je točené!

pivní pípa

Doteď když byla žízeň na točené s pěknou pěnou, chtě nechtě jste pro něj vyrazili, teď už nemusíte! Pokud jste z Prahy, můžete si výborné točené pivo nechat dovézt až domů a v klidu si ho vypít u oblíbeného seriálu či sportovního utkání. Rozvoz piva Praha nabízí několik druhů piv, vybírat můžete se známých značek, ale pro ty co rádi zkouší nové chutě je tu několik vybraných druhů z menších pivovarů.

Důležitou informací je, že piva mají velmi dostupné ceny, kurýr vám ho doveze v PET lahvi, ze které si ho můžete rozlít a v klidu vychutnat. Tuto možnost nemusíte využít jen na vaše posezení doma, ale na soukromou party s přáteli.
půllitr s pivem a preclíky

Kromě mužů potěšíme i dámy, které tomuto lahodnému nápoji ne vždy přijdou na chuť. Pro ně speciálně je možné objednat i cider s jablečnou příchutí, který si společně s vámi může vychutnat. Odteď za špatného počasí při nezdolatelné chuti na jedno točené, nemusíte nikam chodit, stačí prostě zvednout telefon a pro sebe a svou paní objednat to co máte nejradši a užít si večer v klidu vyhřátého milovaného domova! Tak proč toho nezkusit využít a zároveň ochutnat něco nového?