Dají se vydělat peníze na internetu?


Nabídek na práci přes internet je hodně. Může se jednat o práci na hlavní pracovní poměr nebo o nějakou brigádu. Takové nabídky najdete i na známých pracovních serverech, ale i na méně známých. Jak se člověk má v takových nabídkách orientovat?
cizí peníze.jpg 
Placené ankety
Častou variantou, kterou můžete na internetu dělat a zároveň si tím vydělat je vyplňování různých dotazníků a anket na různá témata za které získáváte určitě body. Některé takové slibují, že si měsíčně vyděláte několik tisíc korun, že stačí jen vyplňovat veškeré dotazníky. Co si o tom myslíte vy? Je to vůbec možné? Jednak se tedy musíte zaregistrovat na různých stránkách, které výzkumy provádějí tak, aby vám chodilo co nejvíce anket. Je potřeba uvést většinou jméno, datum narození, někdy i telefonní číslo, adresu, někde také číslo bankovního účtu a samozřejmě si zvolit heslo a uživatelské jméno. Důležitá věc je vyplnit e-mail, kam vám bude chodit vždy pozvánka k výzkumu. Pak již čekáte na e-maily a můžete vyplňovat ankety. Těch e-mailů není zase tolik a často se stane, že již je kapacita obsazená, a tedy se k vyplňování ani nedostanete nebo nesplňujete nějaká kritéria. Tedy i když se budete snažit a vyplňovat dotazníků hodně, rozhodně si takovým způsobem nemůžete vydělat několik tisíc měsíčně. Často ani nemůžete nasbírané body přeměnit na peníze, ale na nějaká věci nebo slevy, které jsou v nabídce.
 plánování financí.jpg
Sázení přes internet
Další variantou je možnosti internetového sázení. Tady si musíte uvědomit, že budete investovat vlastní finance, které můžete vyhrát zpět nebo je samozřejmě znásobit. Jenže nezapomeňte, že takové sázení je hodně otázka náhody. Pokud se tomu někdo chce věnovat a vydělávat, musí tomu věnovat poměrně hodně času s tím, že výdělek rozhodně není zajištění. Pokud to berete jako zábavu a občas si vsadíte, tak v tom není problém.
 
Obchodování na internetu
Variantou je i obchodovat na burze, přes různé programy, které vám slibují jistotu určitého zisku. Možná jste několikrát obdrželi i e-mail s tím, že dostanete bonus, když se zaregistrujete. Podívejte se, co je napsáno malým písmem, protože není zaručen žádný úspěch. Pokud chcete obchodovat a vydělávat na burze, je potřeba tomu věnovat hodně času, sledovat trendy, které jsou a orientovat se v obchodování. Rozhodně jen tak peníze nezískáte.