Escape room jako zábava nejenom pro dospělé


Máte-li rádi výzvy, pak je úniková hra něco, co byste neměli vynechat. Tato aktivita je speciální v tom, že řešíte logické hádanky, rébusy, šifry, ale také labyrinty, přesmyčky, hledáte klíče ke dveřím a všechno další, co vás dokáže pořádně potrápit. Jde tedy o zcela jiný způsob aktivit než jste doposud zvyklí. Žádné šachy, sudoku nebo třeba křížovky. Zde půjde o něco zcela jiného, což si však možná natolik oblíbíte, že u jedné varianty této hry nezůstanete.

labyrint

Úniková místnost vás dostane

Escape room neboli úniková místnost je báječná zábava pro skupinku přátel, kteří si myslí, že jsou dobře sladění. Právě to, jak jste sladění a sehraní, se nejlépe pozná u této aktivity, neboť musíte řešit výše uvedené aktivity skupinově. Zde se nehraje na to, co kdo vyřeší jako jednotlivec, ale nad vším budete muset přemýšlet skupinově, a právě v tom je to kouzlo. Již žádné samostatné aktivity, ale pouze skupinová zábava, která vaše přátelství nemálo utvrdí.

Je to všechno o tom, jak moc dokážete být zapálení

Aktivity tohoto charakteru jsou záležitostí, která je určená hlavně pro osoby, které se dokážou pro určitou aktivitu opravdu nadchnout. Zapálení hráči jsou proto zpravidla úspěšnější než ti, kteří to chtějí vyzkoušet jenom proto, že se doma sami třeba nudí. Proto neváhejte zapojit všechny své smysly a poznat tu pravou podstatu těchto aktivit. Sami se tak přesvědčíte, že zábava může mít mnoho podob, a že zdaleka tou nejlepší formou zábavy může být nakonec ta, do které byste to opravdu neřekli.

bludiště

Úniková místnost je činností, která dokáže překvapit. Myslete na to, až se budete sami přemlouvat nebo váš kamarád nebude chtít jít. Není na tom přitom žádný důvod k tomu, abyste se této zábavě stranili. Všechno, co je nutné k tomu, abyste v sobě zažehli zápal je to, vyzkoušet tuto hru a snažit se z místnosti skutečně uniknout.

Escape room jako zábava nejenom pro dospělé
Ohodnoťte příspěvek