Duhový ráj pro děti i rodiče

Opravdový zážitek můžete vašim dětem dopřát pouze na místě, na kterém se budou moci pořádně vydovádět a mít možnost – měnit jednu atrakci za druhou. Přesně takovým místem je dětský park, který je vhodným typem na výlet v den volna, který si chcete užít společně jako rodina.

duhový park

  • Čeká vás v něm nespočet legrace a báječné podívané, protože atrakce, které v něm nalezete jsou vhodné i pro dospělé osoby.

Tím pádem si nemyslete, že vaše děti budou jediné, které večer spokojeně padnou do postýlek a budou dlouho a nerušeně spát.

..1Atrakce a hry, které doma nenajdete

Čas od času je báječné změnit prostředí a odreagovat se na místě, které je plné prožitků. V Duhovém parku nalezete neuvěřitelně moc atrakcí všeho druhu a her, které si s vašimi dětmi zahrajete společně. Dostatečně velká plocha v areálu se postará o to, abyste se neměli čas nudit.

  • Na každém rohu na vás budou čekat nové a nové zážitky, které vašim dětem ukážou i jinou formu zábavního programu, než na který byly zvyklé z domova.

..2Akce a soutěže nesmíte promeškat

Tento dětský park nabízí i několik speciálních akcí, které se uskutečňují převážně o víkendu nebo o svátcích.

  • V takové dny je pro vás připravená nabídka několika soutěží a programu, kterým vás provedou animátoři a moderátoři.

Rozhodně se vám vyplatí sledovat tuto nabídku a vzít sebou i všechny členy rodiny, protože sami uvidíte, jak se i babička nebo dědeček potěší tomu, že jich nepřipravíte o možnost vyřádit se s dětmi i touto formou zábavy.

herna

..3Den plný příjemného zpestření a odpočinku

Neméně důležitou součástí tohoto parku je i občerstvení a pití, které jistě oceníte po dlouhých hodinách, kdy budete pořád v pohybu. Můžete tedy obětovat celý váš volný den tím, že ho strávíte právě na jednom místě, kde nalezete všechno, co vás mile potěší a dodá vám novou energii.

  • Prožijte odpočinek, adrenalin, sportovní aktivity nebo doprovodný program v kruhu nejbližších právě tady a uvidíte, že se budete chtít brzy opět vrátit na toto kouzelné místo.