6 tipů, jak zaujmout muže na internetu

Pokud jste ideálního fešáka poznali přes internet a chcete se mu zalíbit nejvíce jak se dá, je nutné mít krásné fotky. A tak využijte profilovou fotku na to, abyste si získali jeho plnou pozornost. Aby byl úspěch zaručen, měli byste dodržet 4 základní pravidla.
žena v plavkách před plotem

1. Pouze pár (těch nejlepších) fotek

Ideálem je, pokud máte jen 3–5 fotografií v kolonce "profilové obrázky". Měla by tam jedná klasická fotka, dále fotka, na níž provádíte nějakou aktivitu, a také fotografie celého těla. Muži chtějí vědět, jak vypadáte v celé své kráse, přičemž je samozřejmě zajímá i to, čemu se věnujete ve volném čase. Na škodu nejsou ani profesionální fotografie např. od fotograf Zlín.

2. Ať vám řekne, která je NEJ

V první řadě se snažíte upoutat pozornost mužů a chcete, aby si vás všimli. Takže, tomu byste měli přizpůsobit i svou "profilovku". Možná si myslíte, že selfie z koupelny je super, ale chlapi mohou mít úplně jiný názor.

3. Ukažte oči!

Oči jsou oknem do duše a toho se držte za každých okolností. Ať už je to pravda nebo ne, v očích je ukryto téměř všechno. Určitě je tedy neskrývejte za slunečními brýlemi, na ty jsou zvědavé možná tak módní maniačky.
žena v trávě

4. Žádné depresivní záběry

Tmavé fotografie bez života nezaujmou nikoho. Stejně by neměly být příliš světlé a ani příliš bláznivé. Snažte se být co nejvíce přirozená a uvidíte, že si vás bude na sociální síti prohlížet nejeden fešák.

5. Příliš sexy může být ku škodě

Myslíte si, že odhalenými fotkami zaujmete každého, a tak svůj profil pravidelně zásobujete sexy fotkami z koupelny? Některé muže opravdu zaujmou, ale především takové, kteří hledají pouhé povyražení a zábavu.

6. Děti stranou

Dítě samozřejmě není překážkou pro mnoho mužů, ale pokud váš profil vypadá tak, že se celý váš svět točí jen kolem dítěte, chlapa to dokáže odradit. Muži totiž těžce snáší konkurenci, chtějí být pro vás na prvním místě.